مقاله

همه چیز درباره تریم ها و رنگ کردن آرمور ماینکرافت 1.20

سلام خدمت تمامی ماینکرافت پلیر های عزیز ، ماینکرافت در اخرین اسنپ شات خود از قابلیت جدیدی در آپدیت ماینکرافت 1.20 رونمایی کرده است که میخواهیم در این پست به صورت کامل به این موضوع بپردازیم .

سال ها است که اکثر افراد از تکسچر ها ، مود ها و چیز های دیگر برای زیباتر کردن محیط بازی استفاده میکنند . یکی از این افزودنی های مردم به بازی مربوط به زیبایی ارمور ها است که شکل ارمور ه ارا از حالت ساده ی پیشفرض ماینکرافت تغییر میدهد .

اما ماینکرافت برای اولین بار تصمیم گرفته است که این خواسته بازیکنان را برای تحول و تغییرات در سبک ساده ارمور ها را به بازی اضافه کند ، در اسنپ شات اخیر ماینکرافت قابليت رنگ کردن آرمور ها به طور رسمی به ماینکرافت اضافه شده است که شما می‌توانید با تریم ها آرمورهای خودتان را رنگ آمیزی کنید . ما در ادامه ی پست توضيحات بیشتری در رابطه با نحو به دست اوردن تریم ها و استفاده از آنها را به شما آموزش میدهیم .

تریم ها چیستن ؟

تریم ها یک نوع قالب آهنگری هستند که هر کدام با نقش و نگار متفاوت این اجازه را به بازیکن میدهند که بازیکن بتواند با آنها آرمور های خودش را رنگ امیزی کند . 11 نوع تریم متفاوت در بازی وجود دارد که‌ میتوانید آنها را با 10 رنگ متفاوت بر روی آرمور خود هک کنید . تریم ها تنها جنبه تزئیناتی را در بازی دارد و هیچگونه قدرتی به آرمور ها نمیدهند .

تریم ها را چگونه پیدا کنیم ؟

تنها روش پیدا کردن تریم ها در بازی مراجعه به صندوق های استراکچر های بازی است ، به طوری که شما در حالت عادی نمیتوانید هیچکدام از آنها را بسازید . ما در اینجا لیستی آماده کرده ایم که به شما نشان میدهد کدام تریم در کدام استراکچر یافت میشود .!

محل پیدایشنوع تریم
Looter OutpostPost armor trimmings
desert pyramiddune armor trimmings
shipwreckcoast armor trimmings
Jungle TempleWild armor trimmings
Ocean Monumenttide armor trimmings
Old Townstation armor trimmings
forest villaTo annoy armor trimmings
Lower Fortressrib armor trimmings
bastion remnantsnout armor trimmings
HochburgEye armor trimmings
exit townTower armor trimmings

یافتن تمامی تریم ها به جستجو در استراکچر ها نیازمند است ، اما بعضی از آنها پیدا کردنشون کمیاب تر و دشوار تر است .

طرح تریم ها چگونه است ؟

برای اینکه شما زیادی با مشکل در پیدا کردن طرح تریم ها مواجعه نشوید ، ما تصاویری از تمامی طرح های تریم های ماینکرافت برای شما تهیه کرده‌ایم .

Sentry armor skin
Dune armor skin
coastal armor
Savage armor disguise
Tidal Armor Disguise
Ward Armor Adornment
Vex armor trimmings
rib armor
snout armor trimmings
Eye armor trimmings
Spire Armor Trim

نحو استفاده از تریم ها و رنگ آمیزی آرمور

شما تا الان میدانید که چگونه تریم ها را در بازی پیدا کنید اکنون بیاید مروری کنیم بر آن که شما چطوری میتوانید از تریم ها استفاده کنید . برای استفاده از تریم ها ابتدا شما آرموری که میخواهید رنگ آمیزی بشود را وارد Smithing Template بکنید و در جلوی او یک تریم دلخواه قرار دهید و سپس با گذاشتن اور جلوی تریم ، رنگ طرح را مشخص کنید .

ایتم های قابل استفاده در ایجاد رنگ :
  • iron
  • copper
  • gold
  • lapis
  • emerald
  • diamond
  • Netherite
  • Red stone
  • amethyst
  • quartz

این تمام چیزی است که ما درباره تریم ها میدانیم . برای دریافت جدید ترین اخبار ماینکرافت حتما در کانال های ما جوین بشید .

پاپ

نویسنده و مدیر عامل تیم ماین مدرن
دکمه بازگشت به بالا