دی ال سیمپ

5 تا از بهترین مپ های ترسناک ماینکرافت بدراک ادیشن اندروید

سلام خدمت تمامی ماینکرافت پلیر های عزیز، همراه شما هستیم با معرفی ۵ دی ال سی فوق العاده ترسناک ماینکرافت. اگر از ان دسته از افرادی هستید که دگرگونی و تغییرات را دوست دارید، پیشنهاد ما به شما این است که مپ های ماینکرافت را امتحان کنید. این مپ ها به شما اجازه میدهد که وارد یک دنیای جدیدی از ماینکرافت بشوید و آن را کشف کنید.این مپ ها تنها در نسخه بدراک ادیشن ماینکرافت در دسترس هستند و اگر به دنبال مپ های نسخه جاوا ادیشن هستید پیشنهاد میکنم مطلب دیگرمان را مطالعه کنید.

SCARY DOLLS

تصویر دی ال سی SCARY DOLLS

بیا با ما بازی کن! ما در خانه عروسکمان همه چیز داریم، از جمله دوستت جیمی. اگر جرات دارید سعی کنید او را نجات دهید. در هر صورت، ما با هم خیلی لذت خواهیم برد.

SCARY CLOWN

تصویر دی ال سی SCARY CLOWN

آیا آن موسیقی را می شنوید؟ آن خنده های شیطانی؟ آنها دلقک های وحشتناکی هستند که از سیرک فرار کرده اند!

SCARY VAMPIRES

تصویر دی ال سی SCARY VAMPIRES

خون آشام های ترسناک جیمی را اسیر کرده اند! اگر جرات دارید با قطار به قلعه دراکولا بروید! بسیاری از هیولاها را در طول مسیر به سوی شما می آیند، آنها را شکست دهید، از جمله خون آشام ها. قبل از اینکه خون آشام ها او را تبدیل به خفاش کنند، جیمی را نجات دهید!

JUMPSCARE NIGHTMARE

تصویر دی ال سی JUMPSCARE NIGHTMARE

این مپ ترسناک برای ترساندن شما طراحی شده است. یک دختر کوچولو می خواهد که یک نفر با او بازی کند… و آن کس شما هستید. آیا می توانید آن را از طریق عمارت ترسناک عبور دهید؟ این نقشه به شدت ترسناک است. این شامل صداهای بلند و ناگهانی و جلوه های گمراه کننده است. اگر نمی‌خواهید بترسید، لطفاً همین حالا دور شوید.

HOUSE OF SCREAMS

تصویر دی ال سی HOUSE OF SCREAMS

رازی که در زیر خانه وحشت نهفته است چیست؟ هرکس که به این عمارت خالی از سکنه هالووین سفر کرده است، هرگز برنگشته است! موسیقی تاریک، زامبی هایی با صدای ناله و ارواح با شما زمزمه می کنند. آیا می توانید از تله ها عبور کنید، بر ترس خود غلبه کنید و سرنوشت خود را کشف کنید؟

خوشحال میشویم نظر شما را در رابطه با این مپ ها بدانیم.

ورژن
1.19
1.18

پاپ

نویسنده و مدیر عامل تیم ماین مدرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا